Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Дмитро Комаров відвідає Ужгород

 Стрічка новин
Дмитро Комаров відвідає Ужгород
Листопад 07
14:14 2017

На своїй сторінці в соц. мережі “Фейсбук”, Дмитро Комаров опублікував запис з переліком міст, які відвідає у рамках свого першого всеукраїнського туру, – інформує “Z-Group“.

Від Ужгорода до Северодонецька! Друзі, як то кажуть, на численні прохання) З 1 грудня розпочинається мій перший всеукраїнський тур (частина 1). До сьомої річниці проекту #мирнаизнанку Попереду насичений грудень. Формат залишається незмінним: творчі зустрічі та найнеймовірніші історії з експедицій. Що залишилося за кадром? Ексклюзивне відео і багато живого спілкування. Обіцяю віртуально перенести вас в самі дикі місця на Землі. І звичайно ж майстер-клас про подорожі: розкрию наші секрети і розповім, як подорожувати не тільки з турфірмами, а ще й без. В тисячу разів крутіше і в рази дешевше, ніж за стандартною путівкою. Звичайно ж, приїду я не один – беззмінний оператор Олександр Дмитрієв буде в кожному місті, щоб розповісти, як лікував гангрену в племені канібалів, при цьому знімаючи програму)). Ми відповімо на ваші запитання і розповімо, як будували будинок на дереві, тікали від озброєних аборигенів в Ефіопії, що зі мною було після укусу змії, як зупиняли пасажирський літак посеред смуги і конфліктували з мафією. Все, що залишилося за кадром. Позитивний настрій гарантуємо. А після зустрічей будемо спілкуватися в більш неформальній атмосфері, наскільки дозволить час.

За традицією під час наших заходів збиратимемо гроші на лікування діток в проекті #чашкакофе

До скорої зустрічі!)), – пише Дмитро.

Отже, 26 січня 2018 року, Дмитро Комаров відвідає Ужгород.

От Ужгорода до Северодонецка! Друзья, как говорится, по многочисленным просьбам) С 1 декабря начинается мой первый всеук…

Опубліковано Дмитром Комаровим 3 листопад 2017 р.

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: