Курс валют НБУ: USD: 26.75521 | EUR: 31.26079

Z-Group

Чи відбудется будівництво Міні-ГЕС?

 Стрічка новин
Чи відбудется будівництво Міні-ГЕС?
Серпень 07
23:19 2017

На початку зборів-слухань зареєструвалось близько 150 чол. Сільський голова Василь Метелешко агітуючи ЗА будівництво ГЕС, сказав що “інвестиції” дадуть можливість побудувати і новий садочок вартістю близько 30 млн., мешканець села ж запропонував краще переробити існуюче пустуюче приміщення за набагато меншою вартістю в 2 млн. Про це розповідає Віталій Грегор на своїй сторінці “Фейсбука” 

#Тячивщина, #Калини, 33 "мотивовані" мешканці "проголосували" за будівництво Міні-ГЕС.На початку зборів-слухань зареєс…

Опубліковано Віталієм Грегором 7 серпня 2017 р.

Екс-депутат облради Віктор Трикур, який представляв забудовника ТОВ “Гідроресурс-Тересва” розповів присутнім як в них життя “покращиться”, якщо вони нададуть згоду на будівництво 2-х #МГЕС по 3,6 МВт: інвестиція понад 2 млн. щороку до бюджету, 30 робочих місць, берегоукріплення на 1.5 км (з них 600 в межах селах) вартістю понад 8 млн.грн. і жодної сутєвої шкоди для екосистеми Тересви.

Обговорення викликало суперечки, після чого більшість людей покинула приміщення сільради, а меншість в кількості 33 громадян від імені всього села фактично проголосували за якусь “згоду на будівництво МГЕС в Калинах”.

Як цей абсурд оформлять рішенням зборів чи громадських слухань села побачимо вже найближчим часом, але юридичної сили воно не може мати в будь-якому разі. На жаль фінансова “агітація” зробила своє, однак сподіваюсь свідома частина громади як і правоохоронці дадуть належну оцінку таким очевидно маніпуалятивним протиправним діям як мінімум голови села Калин.

 

Мітки

Читати також


0 коментарів

Немає коментарів!

Наразі немає коментарів, хочете ви додати його?

Напишіть коментар

Напишіть коментар

WordPress spam blocked by CleanTalk.

Стрічка новин


Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: